Portal studencki - dlaStudenta.plZima - serwis narciarski

Campus Zimowy - największy zimowy ZJAZD studentów

2011-02-11

Campus Zimowy to najgorętsza oferta śnieżnobiałej zimy, czyli blisko pół tysiąca studentów w objęciach Szklarskiej Poręby, rozpasanych na łonach pobliskich stoków, rozbieganych w podróżach krajoznawczych po regionie i rozbawionych przy lokalnych stołach biesiadnych.

W tym roku, w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie oraz na fali ogromnego sukcesu letniej edycji Campusu Akademickiego w Łazach przygotowujemy dla Was drugą edycję zimowego Campusu, do którego współtworzenia na miejscu, serdecznie zapraszamy.

Zaproszeni są studenci wszystkich uczelni z całej Polski!

PROGRAM

Ideą Campusu Zimowego jest stworzenie integracyjnego zimowiska zarówno dla jeżdżących, jak i niejeżdżących na sprzętach zimowych studentów poznańskiego ośrodka akademickiego, którzy po trudach egzaminów semestralnych mają ochotę na zaliczenie innej, niż egzaminacyjna, sesji zimowej.

Dla wszystkich amatorów białego szaleństwa, naszych kochanych narciarzy i przesympatycznych snowboardzistów – tych mniej i bardziej zaprawionych w bojach na stoku – będziemy organizowali codzienne wyjazdy na przygotowane trasy i wyciągi w zależności od Waszego zainteresowania (wyciągi krajowe lub eskapady do Czech / Pec pod Śnieżką / Szpndlerowy Młyn / Jańskie Łaźnie). Do Waszej dyspozycji i indywidualnych konsultacji pozostawać będą instruktorzy, którzy na bieżąco podczas zjazdów, będą udzielali porad i instrukcji zwłaszcza osobom rozpoczynającym przygodę z nartami lub deską.

Każdy z uczestników będzie mógł wykupić karnet narciarski na Ski Arena Szrenica (największy stok narciarski w Szklarskiej Porębie) w zdecydowanie niższej, wynegocjowanej cenie w wysokości 49zł na cały dzień zjeżdżania (normalna cena za całodniowy karnet to 80zł).

Wszystkich tych, których wizyta na stoku interesuje nie bardziej niż zimne morze latem będziemy zachęcać do zorganizowanych wyjść na kąpieliska i pobliskie baseny, kręgle, wycieczki krajoznawcze i turystycznie włącznie z jednodniową wizytą w Pradze. Dla miłośników wędrówek po górach, oferujemy całodniowe przechadzki po jakże malowniczych górach karkonoskich, oczywiście z udziałem profesjonalnego przewodnika, który zostanie wynajęty dla naszych uczestników.

Dla zmęczonych kontaktem z naturą i oczekujących od Campusu akademickiego wymiaru oraz merytorycznej oferty w programie przygotowaliśmy cykl szkoleń z zakresu promocji zawodowej studentów oraz rozwijające i twórcze warsztaty z zakresu zarządzania projektami, własnym czasem i karierą.

Strzeżcie się! Z pewnością bez przerwy i nieustannie, wszystkich z Was będziemy kusić pełną animacją na stokach oraz terenach białych, od tych poważnych konkurencji zjazdowych o puchar Campusu Zimowego 2011 po szorowanie na jabłuszkach, wojny śnieżne, polowanie na yeti, biegi w butach narciarskich, zaprzęgi w parach - panowie ciągną panie i zmiana oraz lepienie figur śniegowych.

Bez względu na to, jak spędzicie dzień, wszyscy z pewnością spotkamy się wieczorem przy wspólnych sesjach relaksacyjnych i rozrywkowych w ramach szeroko pojętej integracji uczestników podczas pierwszego ogniska integracyjnego, imprez tematycznych, imprez klubowych i wspólnego biesiadowania na terenie ośrodków i w pobliskich, wynajętych prze organizatora wyłącznie dla Was, klubach i lokalach. Pierwszą imprezą integracyjną będzie oficjalne otwarcie Campusu Zimowego w wynajętym klubie Jazgot w centrum Szklarskiej Poręby, gdzie wszyscy uczestnicy będą mieli okazję do pierwszej wspólnej zabawy.

ip

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
FB dlaMaturzysty.pl reklama