Portal studencki - dlaStudenta.plZima - serwis narciarski

Rajd na stoku z Sobotą, Tede i VNM

2013-01-21

Tede, Sobota i VNM biorą udział w tegorocznej edycji projektu „Na Zajawie”. 22 stycznia pojadą na tydzień na słowacki Chopok, by kręcić wspólny teledysk snowboardowy. Na plan zdjęciowy przyleci również producent Matheo, który zrobił bit do utworu. Na desce zobaczymy Tomasza Tylkę – Tylasa.


Klip jest połączeniem pasji do muzyki hip-hop oraz snowboardu. To już II edycja teledysku, w którym biorą udział polscy raperzy oraz snowboardzista Tylas. W pierwszej edycji wzięli udział: Vienio (Molesta), Donguralesko, Tony Jazzu. W tegorocznym klipie zobaczymy artystów takich jak: VNM, Sobota, Tede. W refrenie pojawi się Kieru, a wszystko na bicie od Matheo. Triki na stoku znów zaprezentuje Tomasz Tylka – czołowy polski snowboardzista.


„Ideą projektu „Na Zajawie” jest wyrażenie siebie i swoich pasji, które w tym przypadku łączą w sobie elementy snowboardu i hip-hopu. To też sposób na relaks i spędzenie czasu w sposób inny niż impreza w klubie. Szerzenie zajawy na fajne, często drobne rzeczy, które przynosić mogą radość. Nie trzeba jeździć na desce, by poczuć ten fun. Można być rajdowcem, robić fotki czy po prostu – słuchać rapu. Łączymy zajawy i podajemy to dalej. A jeśli ludzie chcą się tym również dzielić z innymi, super. Chcielibyśmy, by każdy mógł odnaleźć w sobie pasję, coś co daje mu satysfakcję i sprawia, że chce się do tego wracać. Dziś jest to snowboard, a jutro… Na snowboardzie nie poprzestaniemy.” – mówi Joanna KREAM Śmietanka, organizator.


Ekipa obecna będzie na słowackim Chopoku w dniach 22-28 stycznia 2013. Premiera teledysku planowana jest na połowę lutego.

WYSTĄPIĄ:


TEDE

Jacek Graniecki, znany tez jako TDF, Tedeusz, Tedzik, Tedunio – polski raper i producent muzyczny, budzący największe zainteresowanie w świecie polskiego rapu. Grał od 1994 roku m.in. w składach: Trzyha, Warszafski Deszcz, Bezele. Wielokrotnie nominowany do Fryderyków, VIVA Comet Awards, MTV Music Awards, laureat Superjedynek, zdobywca 3 złotych płyt. Jest prezenterem TVN Turbo i 4funTV. Obecnie przygotowuje premierę albumu „Elliminati”.

SOBOTA

Sobota - Michał Sobolewski - to reprezentant Szczecina, obecny na scenie hip-hopowej od 1998 roku. Jest byłym członkiem legendarnego zespołu SNUZ. W 2009 roku wydał swój pierwszy solowy album „Sobotaż”, który został uznanyprzez Hirka Wronę za najlepszą płytę 2009 roku. W 2011 wydał płytę „Gorączka Sobotniej Nocy”. Nagrania wyprodukował producent muzyczny Matheo. Gościnnie wystąpili m.in.: Chada, Pih, Slums Attack, Tede.

VNM

VNM - Tomasz Lewandowski, pochodzi z Elbląga i jest uważany przez wielu za jednego z najlepszych raperów w kraju. Albumy, które nagrywał, nie ukazywały się w oficjalnym sklepowym obiegu. Pierwsze płyty nie wydostały się poza grono jego przyjaciół. VNM zdobył rozgłos dopiero w 2005 roku, kiedy ze swoim składem 834 wygrał konkurs na najlepsze demo, organizowany przez szczecińską audycję radiową Wudoo. Jego solowy materiał „Na Szlaku Po Czek” był szeroko komentowany zarówno przez słuchaczy jak i twórców polskiej sceny rap.

KIERU

Kieru – właściwie Maciej Kiersznicki, to wokalista, instrumentalista, kompozytor, producent, założyciel Rapido Studio. Znany w szerszym gronie z produkcji m.in. z „Road Trips Over”, „Anti Dread”, „Włochaty” czy „The Analogs”. Obecnie kończy pracę nad swoim pierwszym solowym albumem "Komercja czy Underground", który ukaże się wiosną 2013 roku. Wkrótce zobaczyć będziemy go mogli również w programie „Must be the Music”.

MATHEO

Matheo, czyli Mateusz Schmidt, to najbardziej rozpoznawalny polski producent. Wyłoniony w 2004 roku przez wytwórnię Wielkie Joł, wyprodukował jeden utwór na płytę Tedego. Jego bity można było później usłyszeć na płytach artystów takich jak: WSZ & CNE, Tede, DonGURALesko, Wall-E, Sobota i wielu innych. Matheo mocno współpracuje ponadto z KSW, dostarczając muzycznej oprawy na gale.

TYLAS

Tomek TYLAS Tylka jest snowboardzistą z wieloletnim doświadczeniem.  W zawodach startuje od 2001 r. Współpracuje z wieloma kultowymi firmami snowboardowymi m.in. IS design, drop, czy hip-hopową firmą STOPROCENT. Jest osobą medialną i rozpoznawalną w środowisku snowboardowym. Startuje w zawodach na poziomie narodowym, kontynentalnym i światowym.

ip

Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
FB dlaMaturzysty.pl reklama